Menu
Koszyk

Sprzedaj monety

Na czym polega skup coinsów FIFA 23?

Aby sprzedać nam coinsy do FIFA 23, wypełnij formularz na dole strony. W celu sprzedania coinsów wymagany jest dostęp do aplikacji FIFA Companion (Web app). W zakładce warunki i sposób dostawy przedstawione jest jak należy wygenerować kody zapasowe. Na moment przed opróżnieniem konta zostanie wysłany SMS na numer podany w formularzu, w celu upewnienia się, że konto jest wylogowane z trybu FUT, oraz z aplikacji FIFA Companion.

Ile trwa realizacja zlecenia skupu FIFA Coins?

Czas realizacji zlecenia zależny jest od ilości zamówień, oraz ilości zleceń od osób sprzedających nam monety. Status zlecenia będzie na bieżąco odświeżany w postaci SMS. Do momentu wysłania przez nas wiadomości do sprzedającego, że monety będą niebawem opróżniane, można korzystać z trybu FUT oraz aplikacji FIFA Companion. Podczas opróżniania konta można grać we wszystkie inne tryby w grze, poza trybem FUT (FIFA Ultimate Team).

W jaki sposób mogę otrzymać zapłatę za sprzedane coinsy?


Płatność BLIK za sprzedane FIFA 23 Coins

Zapłata kodem BLIK

Płatność przelewem za sprzedane FIFA 23 Coins

Przelew na rachunek bankowy

Płatność przekazem za sprzedane FIFA 23 Coins

Przekaz pieniężny na poczcie

Płatność REVOLUT za sprzedane FIFA 23 Coins

Revolut

Płatność PayPal za sprzedane FIFA 23 Coins

PayPal


Czy sprzedaż coinsów jest bezpieczna?

Na ten moment żaden ze sprzedających coinsy, ani żaden klient nie otrzymał przez nas blokady na konto. Wiadome jest to, że dystrybucja moment jest niezgodna z licencją użytkownika, jednakże do tej pory dzięki użyciu najbezpieczniejszej metody dostępnej na ten moment nie zarejestrowaliśmy ani jednej blokady.Bądź na bieżąco z cennikiem skupu monet

SKUPUJEMY TAKŻE MONETY Z KONT BEZ AKTYWNEGO WEB APP'A!

W celu sfinalizowania sprzedaży prosimy o kontakt przez Messenger (prawy, dolny róg ekranu)
Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.