Menu
Koszyk

XBOX Game Pass na konsole 12 Miesięcy

XBOX Game Pass na konsole 12 Miesięcy
XBOX Game Pass na konsole 12 Miesięcy

Przetestuj możliwości swojej konsoli Xbox One lub Xbox 360 dzięki dwunastomiesięcznej subskrypcji Xbox Game Pass! Dzięki temu zakupowi uzyskasz natychmiastowy dostęp do stale rozwijającej się cyfrowej biblioteki popularnych gier Xbox. Pod wieloma względami ta usługa jest podobna do EA Access Pass, ale lista gier Xbox Game Pass jest inna, ponieważ obejmuje również produkcje wielu zewnętrznych wydawców. Kod Xbox Game Pass to doskonały wybór dla nowych posiadaczy konsoli Xbox - jest to jeden z najlepszych sposobów na zapoznanie się z najbardziej znanymi grami na platformie!

Wszystkie gry Xbox Game Pass można pobierać nieograniczoną liczbę razy w trakcie trwania członkostwa, ale po wygaśnięciu subskrypcji dostęp powróci dopiero po odnowieniu usługi. Postęp w grze zostanie jednak zapisany. Subskrybenci Xbox Game Pass otrzymują także 20% zniżki za zakup gier na stałe. Ponadto miesięczna subskrypcja Xbox Game Pass zapewnia 10% zniżki na wszystkie dodatki DLC - zakup Xbox Game Pass zwróci się od razu!

260,00 PLN
*PUNKTY FCC: 5200
* Płatność punktami FIFACOINS CLUB (FCC)
Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.