Menu
Koszyk
FIFACOINS24 Banner FIFA 23
FIFACOINS24 Banner FIFA 23

FIFA 22 - SPRZEDAŻ COINSÓW

Monety dostarczane są najbezpieczniejszą metodą jaka aktualnie istnieje na rynku, tzw. Comfort Trade. Metoda ta wyklucza zakup kart po zawyżonej cenie. Aby móc skorzystać z naszej oferty, wystarczy, że posiadasz aktualnie na koncie 900 monet. Sprzedażą monet zajmujemy się codziennie - od 2 lat. Przez cały okres naszej działalności żaden klient nie otrzymał blokady na rynek transferowy z powodu zakupu coinsów z naszym udziałem. 

Abyśmy mogli dostarczyć Ci zakupione monety, niezbędne jest posiadanie dostępu do WEB APP'a oraz aktywnego rynku transferowego.

Realizacja zamówienia następuje do maksymalnie kilkunastu minut po wpłynięciu zamówienia i zaksięgowaniu wpłaty. Termin ten jest jednakowy dla wszystkich trzech obsługiwanych platform: PC, XBOX oraz PS4/PS5.

FIFA 22 - SKUP MONET

W celu sprzedania coinsów wymagany jest dostęp do aplikacji FIFA Companion (Web app). W zakładce WARUNKI I SPOSÓB DOSTAWY przedstawione jest jak należy wygenerować kody zapasowe. Na moment przed opróżnieniem konta zostanie wysłany SMS na numer podany w formularzu, w celu upewnienia się, że konto jest wylogowane z trybu FUT, oraz z aplikacji FIFA Companion. 

Czas realizacji zlecenia zależny jest od ilości zamówień, oraz ilości zleceń od osób sprzedających nam monety. Status zlecenia będzie na bieżąco odświeżany w postaci SMS. Do momentu wysłania przez nas wiadomości do sprzedającego, że monety będą niebawem opróżniane, można korzystać z trybu FUT oraz aplikacji FIFA Companion. Podczas opróżniania konta można grać we wszystkie inne tryby w grze, poza trybem FUT (FIFA Ultimate Team). 

Na ten moment żaden ze sprzedających coinsy, ani żaden klient nie otrzymał przez nas blokady na konto. Wiadome jest to, że dystrybucja moment jest niezgodna z licencją użytkownika, jednakże do tej pory dzięki użyciu najbezpieczniejszej metody dostępnej na ten moment nie zarejestrowaliśmy ani jednej blokady.

Opinie naszych klientów

Państwa zadowolenie ze świadczonych przez nas usług jest dla nas najważniejsze. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi opiniami wystawionymi naszej działalności na Allegro: NASZE OPINIE NA ALLEGRO oraz w serwisie TRUSTPILOT
Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie