Menu
Koszyk

Sprzedaj monety

FIFACOINS24.PL/FIFA23Aby sprzedać nam coinsy do FIFA 22, wypełnij formularz na dole strony. 

W celu sprzedania coinsów wymagany jest dostęp do aplikacji FIFA Companion (Web app). W zakładce WARUNKI I SPOSÓB DOSTAWY przedstawione jest jak należy wygenerować kody zapasowe. Na moment przed opróżnieniem konta zostanie wysłany SMS na numer podany w formularzu, w celu upewnienia się, że konto jest wylogowane z trybu FUT, oraz z aplikacji FIFA Companion. 

Czas realizacji zlecenia zależny jest od ilości zamówień, oraz ilości zleceń od osób sprzedających nam monety. Status zlecenia będzie na bieżąco odświeżany w postaci SMS. Do momentu wysłania przez nas wiadomości do sprzedającego, że monety będą niebawem opróżniane, można korzystać z trybu FUT oraz aplikacji FIFA Companion. Podczas opróżniania konta można grać we wszystkie inne tryby w grze, poza trybem FUT (FIFA Ultimate Team). 

Na ten moment żaden ze sprzedających coinsy, ani żaden klient nie otrzymał przez nas blokady na konto. Wiadome jest to, że dystrybucja moment jest niezgodna z licencją użytkownika, jednakże do tej pory dzięki użyciu najbezpieczniejszej metody dostępnej na ten moment nie zarejestrowaliśmy ani jednej blokady.

UWAGA! Z racji na bardzo mały popyt na FIFA 22 Coinsy na obecnym etapie gry oraz w związku ze spodziewaną datą wyłączenia WEB APPa w FIFIE 22 (15 września 2022) nie gwarantujemy realizacji zlecenia skupu monet. W przypadku nieukończenia zamówienia, monety nie zostaną oczywiście pobrane z konta zleceniodawcy. 

Jednocześnie informujemy, iż skup monet w edycji FIFA 23 startuje 21.09.2022 roku. Zapraszamy na naszą nową stronę FIFACOINS24.PL/FIFA23.

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie