Menu
Koszyk

Współpraca

Jesteś aktywnym graczem lub miłośnikiem FIFY? Prowadzisz swój kanał na YouTube / Facebook / Twitch poświęcony tematyce gry lub streamujesz swoją rozgrywkę? Posiadasz wiedzę na temat mechaniki gry lub zasad rynku transferowego? Jeśli tak, zapraszamy Cię do współpracy z FifaCoins24.pl!

Nasza oferta współpracy skierowana jest przede wszystkim do osób "pozytywnie zakręconych", dysponujących zapleczem swoich fanów / odbiorców, będących już jakiś czas w mediach społecznościowych oraz publikujących regularnie własne materiały poświęcone FIFIE. 

Jako jedni z nielicznych stawiamy też na początkujących streamerów / YouTuberów! Jeżeli dopiero zacząłeś swoją przygodę w wielkim świecie FIFY lub prowadzisz swój kanał stosunkowo niedługo, możesz również liczyć na współpracę z nami. Jeżeli tylko dostrzeżemy w Tobie potencjał, a Twoje materiały publikowane są z należytą starannością, chętnie porozmawiamy z Tobą o warunkach współpracy.Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby, prowadzące kanały o tematyce FIFY na poniższych platformach:

Dane osobowe
Informacje ogólne
Płatność
Captcha
Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie